wtorek, 5 marca 2013

BEST BY MHSHOWROOM: SYLWETKI SEZONU SS 2013


Dzisiaj prezentujemy sylwetki, które naszym zdaniem zasługują na miano jednych z najlepszych w sezonie wiosenno letnim.
Zdecydowanym faworytem w tym zestawieniu jest kolekcja Dries Van Notena - mocno grungowa, oszczędna, świetnie i bez zbędnych elementów wystylizowana. Główną rolę, nie po raz pierwszy u Van Notena odegrały ciekawe zestawienia kolorów i wzorów.  Aleksander Wang zaproponował wyraźną konstrukcyjnie kolekcję, nam w szczególności przypadła do gustu wariacja na temat białej koszuli. Jil Sander zafascynowała nas propozycjami, które charakteryzuje surowy minimalizm i klasyczne formy. Podobne elementy można zauważyć w kolekcji Giambatisty Valli - naszą uwagę przykuła lekko prześwitująca spódnica.  Surowość, oversize, oszczędne barwy, prostota ale z zaskakującym detalem to także fenomen marki Maison Martin Margiela.
Naszą uwagę zwróciły ponadto delikatne, pudrowe sylwetki z kolekcji Valentino oraz mocne akcenty koloru żółtego na wybiegu DKNY. U Chloe spodobały nam się spodnie asymetrycznie ozdobione przestrzennymi, monochromatycznymi kwiatami.
Haider Ackermann pokazał kolekcję w zawężonej, achromatycznej kolorystyce ale jego propozycje wyróżnia konstrukcja oraz mocno zarysowane stylizacje. Helmut Lang pojawił się w naszym zestawieniu za sprawą dość luźnej, eklektycznej stylizacji, która otwierała pokaz.

style.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...