sobota, 28 stycznia 2012

YASMIN SEWELL

Yasmin Sewell jest znaną w branży modowej konsultantką, kreatywnym doradcą marek modowych oraz "właścicielką" rewelacyjnego instynktu, dzięki któremu trafnie prognozuje trendy. W 1999r. założyła swój własny butik Yasmin Cho.  W 2008 roku powołała do zycia  agencję consultingową, w której, wraz z zespołem pracuje nad takimi projektami jak opracowywanie strategii sprzedażowych dla międzynarodowych firm, ukierunkowanie na trendy modowe marek na każdym rynku, a także udzielanie kreatywnych wskazówek młodym projektantom.

Z pochodzenia Australijka,  obecnie mieszka w Londynie. Bazując głownie na swoim instynkcie, wypromowała takie marki jak Rick Owens w Wielkiej Brytanii, oraz była jednym w pierwszych orędowników marek Acne, Christopher Kane a także Pierre Hardy.

YASMIN SEWELLSwell zobowiązała się również do wspierania młodych talentów w branży modowej. Jej oko do młodych projektantów jest bardzo dobrze znane, co zaowocowało współpracą Sewell z  British Fashion Council. Zasiadała jako jurorka także w takich konkursach jak Swarovski Emerging Talent Award oraz dwukrotnie była sędzią w Brytyjskim Konkursie Mody.

 TOP 10 na wiosnę-lato 2012 według Yasmin Sewell to...

CELINE, CHRISTOPHER KANE, GIVENCHY, ACNE, CARVEN
MARY KATRANZOU, MIU MIU, PETER PILOTTO, PRADA, BALENCIAGA

źródła:
vogue.co.uk
www.yasminsewell.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...